Slavná Dukla Praha a Alsamisport.cz jsou partneři


Dukla Praha – to je ve fotbalovém prostředí opravdu velký pojem. Zlatá éra tohoto týmu se sice datuje do dob, kdy v něm působil legendární Josef Masopust, v posledních letech se však opět začíná svítat na lepší časy. FK Dukla Praha, jež navazuje na tradici jedenáctinásobného mistra Československa, se totiž díky koncepční práci trenéra Kozla vypracovala v nadprůměrný manšaft české Synot ligy.


Slavná Dukla Praha a Alsamisport.cz jsou partneři

E-shop Alsamisport.cz, jež se zaměřuje na prodej značkových výrobků od firem adidas, Reebok, Puma a Columbia, tak může být hrdá, že s tímto pražským klubem navázala dlouholetou spolupráci.

 

Původní a tolik úspěšná Dukla Praha sice v roce 1996 zanikla a právním pokračovatelem se stala nedaleká Příbram, nicméně nově vzniklý klub – FK Dukla Praha – na minulost slavného celku navázal ještě více. Nejenže se hlásí k jeho tradici a vyznává stejné klubové barvy (červená a žlutá), ale hlavně hraje na stadionu Na Julisce. Právě na jeho trávníku nadchla Dukla svými výkony celý svět.

 

Nejúspěšnějším hráčem v historii tohoto klubu byl bezesporu Josef Masopust. Tento šikovný záložník dokonce obdržel za své výkony Zlatý míč (rok 1962), jenž se uděloval nejlepšímu hráči Evropy. Spolu s Pavlem Nedvědem je dosud jediným Čechem, kterému se dostalo takovéhoto významného ocenění. Ve výčtu legend Dukly Praha však nesmíme zapomenout ani na Svatopluka Pluskala, Zdeňka Nehodu, Ladislava Vízka či Ivo Viktora.

 

V 90. letech sice nastal strmý pád tohoto věhlasného celku, v současnosti se však Dukla opět dere na výsluní české kopané. Společnost alsamisport.cz bude jakožto významný partner držet palce, ať letošní ročník dopadne pro Pražany co nejlépe. Třeba i postupem do pohárové Evropy...

Marek Hedbávný

 Archiv novinek
Novinky přímo na váš e-mail

Přihlášením získáte 100 Kč slevu na svůj nákup!
Váš e-mail je u nás v bezpečí.

2017 Alsami, s.r.o, Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive