Karty VIP


ALSAMI.CZ VIP karta

Tato karta je distribuována přímo společností Alsami s.r.o. a jejími partnery. Může být nastavena jako slevová, kreditová, či jako kombinace obou.

Jako slevové nabízí širokou škálu slev na veškerý sortiment. Jako kreditová přináší zákazníkovi možnost čerpat přednastavený kredit na nákup zboží až do jeho vyčerpání.

Stačí se zaregistrovat a sleva bude automaticky nastavena přímo u zboží, a to ve výši příslušící konkrétní kartě. V případě, že bude jakékoliv zboží již v jiné cenově zvýhodněné či výprodejové akci, tak vždy u zboží zůstane sleva vyšší. Pakliže se jedná o kartu kreditovou, tak se disponibilní výše kreditu objeví jako záporná hodnota košíku.

KARTA ALIVE pro členy FAČR

Karta ALIVE je spjata přímo s platným členstvím ve FAČR. Její majitelé u nás mohou čerpat exkluzivní slevy ve výši 30 a více procent z doporučených maloobchodní cen na nákup veškerého sortimentu.

Stačí se zaregistrovat a sleva bude automaticky nastavena na 30 procent. V případě, že bude jakékoliv zboží již v jiné cenově zvýhodněné či výprodejové akci, tak vždy u zboží zůstane sleva vyšší.

Mám nově VIP nebo ALIVE kartu,
ale registroval jsem se již dříve.

Vložit číslo karty

Mám VIP nebo ALIVE kartu
a jsem nový uživatel.

Zaregistrujte se

Narazili jste
na nějaký problém?

Kontaktujte nás
Novinky přímo na váš e-mail

Přihlášením získáte 100 Kč slevu na svůj nákup!
Váš e-mail je u nás v bezpečí.

2017 Alsami, s.r.o, Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive