Dukla Praha opět bojuje na špičce tabulky


Fotbalový klub sídlící na slavném stadionu Na Julisce má úspěchy opředenou minulost, ale je zřejmé, že Dukla Praha ještě neřekla ani zdaleka poslední slovo a i její fotbalová budoucnost bude velmi zajímavá. I letos se totiž pražský celek drží v horní polovině tabulky a baví diváky atraktivním ofenzivním fotbalem. Kam až to Dukla, mezi jejíž hlavní partnery patří i obchod Alsamisport.cz, dotáhne?


Dukla Praha opět bojuje na špičce tabulky

Doby, kdy v červeno-žlutém dresu válel legendární Josef Masopust, už jsou sice nenávratně pryč, ale fanoušci tradičního fotbalového celku se mohou kopanou bavit i nadále. Zejména díky koncepční práci trenéra Luboše Kozla, což je bezpochyby muž na správném místě, stejně tak jako jeho asistent a bývalý reprezentant Jan Suchopárek. Není divu, že se jména těchto dvou koučů velmi často skloňovala s bohatšími kluby a v případě Luboše Kozla i s národním týmem.

 

Dukle, jež se spoléhá na výkony francouzského kanonýra Beauguela či záložníka Marka Hanouska, se daří dodržovat pevně stanovenou taktiku a na hřišti navíc všichni hráči odvádí maximum ze svých možností. To je recept, který klubu z hlavního města přináší sladké plody již několik sezón. Stejně je tomu i v té letošní. V právě probíhajícím ročníku 2014/2015 dokonce Pražané bojují o historicky největší úspěch ve své novodobé historii. Zatímco v předcházejících letech skončila Dukla dvakrát šestá a jednou sedmá, letos bojuje s Teplicemi o příčku pátou. Ani ztráta na čtvrtou Mladou Boleslav není kdovíjak velká, takže je zřejmé, že zbývající zápasy Synot ligy budou velmi zajímavé.

 

E-shop Alsamisport.cz, dlouholetý partner klubu, jenž nabízí zákazníkům kvalitní a pohodlné zboží od firem adidas, Nike, Puma, Reebok a Columbia, bude Dukle stejně jako v předcházejících utkáních fandit. Historický úspěch je na dosah, pojďme se o něj poprat! Archiv novinek
Novinky přímo na váš e-mail

Přihlášením získáte 100 Kč slevu na svůj nákup!
Váš e-mail je u nás v bezpečí.

2017 Alsami, s.r.o, Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive