Alsamisport.cz podporuje třebíčské hokejisty


Internetový obchod alsamisport.cz se před startem hokejové sezóny 2014/2015 stal významným sponzorem SK Horácké Slavie Třebíč. Tedy týmu, který v předcházejících dvou ročnících postoupil až do semifinále 1. ligy, čímž rozpoutal v tomto městě na Vysočině nefalšovanou hokejovou horečku.


Alsamisport.cz podporuje třebíčské hokejisty

Třebíčský klub, kde se hokejovému řemeslu vyučili například Patrik Eliáš, bratři Eratové, Leoš Čermák, Michal Mikeska, Ondřej Němec či Vladimír Sobotka, může směle pomýšlet na další vydařenou sezónu. 

Svěřenci trenéra Jiřího Mičky by rádi zopakovali účast v semifinále play-off, nesplnitelným cílem by ovšem nemusel být ani postup do baráže o extraligu. Však je Horácká Slavia, jež je nejnavštěvovanějším sportovním celkem v Třebíči, považována za černého koně celé soutěže. Během letní přestávky totiž svůj kádr vydatně posílila. Do mateřského celku se vrátil Roman Erat, mimo jiné vicemistr extraligy s Kometou Brno. Šikovnému křídelníkovi bude zdárně sekundovat další hvězdná akvizice – Lukáš Havel, kanonýr s reprezentačními zkušenostmi. 

Zkrátka a dobře, vše nasvědčuje tomu, že Třebíč letos zažije opravdu nezapomenutelnou sezónu. A e-shop alsamisport.cz, který svým zákazníkům nabízí kvalitní značkové zboží (adidas, Nike, Puma, Reebok) pro sport i volný čas, bude jakožto významný partner u toho! Archiv novinek
Novinky přímo na váš e-mail

Přihlášením získáte 100 Kč slevu na svůj nákup!
Váš e-mail je u nás v bezpečí.

2017 Alsami, s.r.o, Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive