Alsamisport.cz je partnerem olomouckého hokeje


Internetový obchod alsamisport.cz, který se zaměřuje na prodej značkového zboží (adidas, Puma, Columbia a Reebok), nově podporuje extraligový klub HC Olomouc. Po SK HS Třebíč a Dukle Praha se tak jedná o další sportovní celek, s nímž tato firma navázala úzkou spolupráci.


Alsamisport.cz je partnerem olomouckého hokeje

Kohouti, jak se olomouckým hráčům přezdívá, loni dosáhli senzačního úspěchu – po více než deseti letech totiž slavili návrat do nejvyšší hokejové soutěže. Nejednalo se však o jediný sukces v historii tohoto moravského manšaftu. Nejvýraznějším úspěchem totiž zůstává extraligový titul z ročníku 1993/1994. Olomouc se tedy může chlubit tím, že se stala prvním mistrem samostatné české nejvyšší soutěže (do té doby se z pochopitelných důvodů hrála společná československá liga).

 

Po postupu mezi elitu se vedení klubu rozhodlo svůj kádr výrazně obměnit. Několik opor z loňského postupového celku tak muselo odejít zpět do první ligy (řada hokejistů posílila Horáckou Slavii, jež je rovněž obchodním partnerem alsamisport.cz). Výrazná obměna na soupisce týmu zatím nese sladké plody. Olomouc si jakožto extraligový nováček vede velmi dobře a drží se na příčkách, které zaručují poklidnou záchranu. Největší osobností a kapitánem týmu je Pavel Patera, olympijský šampión z Nagana a několikanásobný mistr světa. Sportovní soupravu v klubových barvách od společnosti alsamisport.cz oblékají i další hvězdní hokejisté v čele se slovenským ex-reprezentantem Martinem Cibákem a produktivním obráncem Pavlem Skrbkem.

 

I díky spolupráci s e-shopem Alsamisport.cz, který nabízí kvalitní značkové zboží pro sport i volný čas, může Mora pomýšlet na postup do play-off. Dosáhnou Hanáci vytouženého cíle? Alsamisport.cz bude držet palce! 

Marek Hedbávný

 Archiv novinek
Novinky přímo na váš e-mail

Přihlášením získáte 100 Kč slevu na svůj nákup!
Váš e-mail je u nás v bezpečí.

2017 Alsami, s.r.o, Webdesign a realizace ESMEDIA Interactive